Teknoloji

FİDAS Yatak Dezenfeksiyonu & Ev Hijyeni Sistemleri aşağıdaki özelliklerde tasarlanmış yüksek güçte, taşınabilir bir sistemdir.

1. Yüksek Frekansta Üstün Emiş Gücü

Cihaz HEPA filtrasyon sistemi içerir. HEPA (Yüksek Verimlilikli Partikül Tutuş) High Efficiency Particle Arrest) filtrasyon sistemi 0.3 mikrona kadarki ev tozu, polen, ev tozu akarları ve diğer partiküllerinin %99.97’sini, 0.1 mikrona kadarki mantar ve bakterilerin %99.95’ini tutar ve yokeder.Yüksek frekans dalgaları yatakların içlerinde birikmiş olan kir ve toz akarlarını, yatağın boyutlarına ya da yaşına bağlı olmadan yüzeye çıkarır ve yok eder.

2. Mikrop Öldürücü UV-C Lambalı Antibakteriyal Yansıtıcı

UV-C lambası mikrop öldürücü özelliğe sahiptir ve ev akarlarını, yumurtalarını, bakterileri, virüsleri ve mantarları yok eder. UV-C lambası ev akarlarının, bakteri ve virüslerin DNA yapılarını bozarak çoğalmalarını engeller. UV-C lambası bakteri, virüs ve diğer patojenlerin DNA yapısını bozarak çoğalmalarını ve hastalıklara yol açmalarını önler. Özellikler DNA bünyesindeki hücre asitleri üzerinde çalışarak mikroorganizmaların oluşumunu ve çoğalmasını önler. Organizma çoğalmaya çalıştığı sırada ölür.

Nasıl Çalışıyor?

FİDAS YATAK DEZENFEKSİYONU sisteminin gücü, tozları ve uyuz böceklerini ve yatakta biriken diğer zararlı atıkları yok etmek ve çikarmak için mikrop öldürücü UV-C ışınları ile birlikte inanılmaz emme gücü ve yüksek frekanslı dalgalar üreten özel tasarlanmış taşınılabilir temizlik cihazına dayanmaktadır. Yatak ne kadar eski olursa kir de o kadar fazla olur. Ve ne kadar sıklıkta çarşafları değiştirirseniz değiştirin yada yatağın kendisini süpürüp temizlemeyi deneyin, diger birçok zararlı bakterinin ve derinlere işlemiş mikropların yanı sıra milyonlarca uyuz böcekleri olabilir. Bunun için, uygun şekilde yatakları temizlemekte ve tüm zarar verici bakterilerden arındırmak için tek güvenli ve kimyasal madde içermeyen yol FİDAS YATAK DEZENFEKSİYONUDUR. Ekipmanımız ustalığın bir göstergesi ve servisimiz ile desteğimiz eşsizdir.


Tayf

*UV-C ışnları antiseptiktir- yani, bakterilerin,virüslerin ve diğer patojen ve benzerlerinin DNA sını devre dışı bırakır ve çoğalma güçlerini yok edip hastalık bulaştırmalarını önler. UV-C ışınları özellikle DNA da belirli bitişik tabanlarda kovalent bağ oluşturarak mikroorganizmaların nükleik asitlerine zarar vermektedir. Bu tür bağların oluşması DNA nın yinelenime açık olmasını engeller ve organizma üretemeyecek hale gelir. Bilfiil, organizma yinelemeye çalışırsa ölür.