SIKÇA SORULAN SORULAR

Yataklarımız ne kadar zaman aralıkları ile ev tozu akarlarına karşı arındırılmalıdır. ?
Düzenli bakım için yılda en az bir kez. Bununla birlikte, evcil hayvanlarınız var ise ya da alerjiniz veya astımınız varsa, şiltelerinizde tahriş edici maddelerin önemli ölçüde düşük seviyede kalmasını sağlamak için yılda 2 veya daha fazla miktarı öneriyoruz.
Temizleme işlemi ne kadar zaman da yapılıyor ?
Yatak boyutuna bağlıdır, ancak tek bir yatak için 15-20 dakika ve çift kişilik yatak için yaklaşık 30 dakika arasında değişir.
İşlem bittikten sonra ne kadar zaman sonra yatağı kullanabiliriz ?
Yalnızca, yatağın buharlaşıp gidermek için bitki bazlı spreyi beklemeniz yeterlidir.O da Yaklaşık 10-15 dakika. Daha sonra yatağınızı hazırlayıp doğrudan uyumaya başlayabilirsiniz.
Yatak temizliği alerjimimi tedavi edebilir mi ?
Hayır, herhangi bir tedavi teklif etmez, ancak alerjilerin şiddetini ve sıklığını azaltmaya yardımcı olacaktır . Müşterilerimizin birçoğu alerjilerinin tamamen ortadan kalktığını ve astımlı hastaların % 85'inin House Dust Mite pisliğine alerjik olduğunu keşfetti . Bu nedenle işlemin astım hastalarına yardım etme şansı çok yüksek.
Sprey insan sağlığına zararlımıdır ?
Sprey bitkiler ve minerallerden yapılır. İçinde kimyasal madde bulunmamaktadır ve toksik olmayan ve tehlikeli değildir. Toz akarlarının oluşturduğu allerjenleri nötralize eden ve zararsız kılan, etkili bir koku giderme ve sanitizing spreydir. Halılar, yatak takımları, şilteler ve döşeme için uygundur.
Yapılan arındırma işlemi eski yataklar için de etkilimidir ?
Evet, kesinlikle. Eski olan yataklar da toz akarları ve pislikleri, ölü ciltler, fungal sporlar, bakteri ve mikroplardan daha yüksek seviyelerde olacaktır.
Polen veya küf gibi toz akarı mevsimi var mı? Yaz ayları, daha yüksek nem nedeniyle toz akarı alerjisi olan insanlar için daha sorunlumu geçer ?
Toz akarı mevsimi aslında oldukça düzensizdir. Sıcaklık ve yüksek nem nedeniyle yaz aylarında birçok mevsime göre daha yüksek olabilir . Ancak toz akarlarına duyarlı insanlar genellikle yıl boyunca semptomlara sahip olacaklardır. Kış aylarında, insanlar daha fazla zaman içeride kalıp pencere ve kapıları kapalı tuttuğundan dolayı rahatsızlıklar artabilir.