Kurumsal

1997 yılında Adana’da kurulan “FİDAS DEZENFEKSİYON VE İLAÇLAMA HİZMETLERİ TİCARET Ltd.. Şti., Kentsel zararlılarla mücadele, Dezenfeksiyon Alanında bölgesel hizmet veren bir kuruluştur.

Ülkemizde önemi her sene artan hizmet sektöründe büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu rekabette “Kaliteli, Güvenli ve Yasalara Uygun” çalışan işletmeler yakaladıkları başarıyı devam ettirebilir ve geliştirebilirler. Bu bağlamda, FİDAS 1997 yılından bugüne bölgesel çalışmalarını 10/ 11/ – 2015 tarihin de BAYER firması ile imzalamış olduğu Bayer Protection program işbirliği kapsamında ADANA, MERSİN, OSMANİYE, HATAY BÖLGESİ – (Antakya ve İskenderun) NİGDE şehirlerin de tek çözüm ortağıdır..

KAYSERİ ve KAHRAMAN MARAŞ şehirlerin de ise 2 çözüm ortağı firmadan biri olup bölgedeki iş gücü ve tecrübesi ile ,Dünya markası BAYER’İN çözüm ortağı olmuş güçlü bir firmadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarımızda Bizi tercih eden kişiler, kurumlar, kuruluşlar ve personellerimiz açısından güvenilirliğimizi devam ettirmek firmamız için ön koşuldur.

FİDAS olarak Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve mevzuat hükümleri dahilinde,. Eğitimli Uzman kadromuz, teknolojik ekipmanlarımız ve araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

YÖNETİM · Genel müdür :Soner SÖZER
· İşletme müdürü :Sinem ÖZGEN
· Sorumlu Mesul müdür : Sibel ÖZDEMİR
· Mesul Müdür :
· Operasyon sorumlusu : Gözde Taylan
· Muhasebe ve antlaşmalar :
· Kalite belgeleri raporlama :

Misyonumuz

Ülkemizde 27.01.2005 tarihli ve 25709 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve mevzuat hükümleri dahilinde, çevre ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, ihtiyaca yönelik rasyonel çözümler sunmak, sürekli gelişmeyi ilke edinip yenilikçi, yaratıcı ve optimum performans oranına sahip kaliteli ürün ve etkin ve doğal yaşama uygun ekolojik yöntem ve materyallerle projelendirerek ve uygulayarak konut ve İşletmelerde verimliliği artırmaya katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Dezenfeksiyon ve Kentsel zararlılar konusunda Toplum ve çevre sağlığını yararını önemseyen güvenilir bir kuruluş olarak haşere kontrol hizmetleri sektöründe kaliteli, saygın ve aranan bir firma olmak, ürünlerimiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile farklı sektörlerden oluşan tüm müşterilerimizin memnuniyetini en üst noktaya çıkarmaktır.

Kalite Politikamız
· Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartlarında Dezenfektan ürünler kullanarak
· İnsan sağlığı ve yaşam kalitesini yükseltmek adına ürün ve hizmet kalitemizi üst düzeyde tutmak.
· Açık, şeffaf, hesap verebilen ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzını benimseyen şirketimizin ortak değerleri arasında; özgüven, dürüstlük, takım ruhu, dayanışma ve topluma duyarlılık yer almaktadır.
· Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 ve gıda güvenliği yönetim sistemimiz ISO 22000 ve GMP standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesini,
· Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda hizmetimizin tüm süreçlerimizdeki verimliliğin yükseltilmesi, Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik te bulunan kanuni mevzuat hükümleri dahilinde, çevre ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, sektörümüzde örnek bir kuruluş olmak.
· Kuruluşumuzda çalışan öz değerlerimiz olan personellerimize mesleki eğitimler vererek kişisel gelişimlerine ve mesleki kariyerlerine katkıda bulunmayı, sürekli iyileşmenin ve gelişmenin en üst düzeyde devamlılığını sağlamak için performans değerlendirmesi yapıyoruz.
· Yenilikçi, modern, sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, yeni teknolojileri hızla bünyesine katıp sektörümüzde fark yaratarak yoluna devam etmeyi,
· Sektörümüzde kaliteli hizmet ve ürün açısından öncülüğümüz ile örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmayı hedefliyoruz.